Romania Cup
Romania
Standings
Group A
Sepsi
U Craiova 1948
Voluntari
Dinamo Bucureşti
Unirea Slobozia
Petrolul 52
Group B
UTA Arad
Mioveni
FCSB
SCM Gloria Buzau
Botoşani
Otelul
Group C
CFR Cluj
Universitatea Cluj
SSC Farul
Rapid Bucuresti
Dumbrăviţa
Alexandria
Group D
Hermannstadt
Argeş
FCM Baia Mare
Universitatea Craiova
Ocna Mureș
Chindia Târgovişte
Standings
No information available at the moment
The lack of data may be due to no information available at the moment, an error, or the widget is still under development for this section.
Matches
Unirea Curteşti
Victoria Horia
Roberto Ziduri
Iris Titulescu
CSM Fetești
Ştefăneşti
Luceafărul Trestieni
CS Dinamo București
Victoria Traian
Axiopolis
Hamangia Baia
Voinţa Cudalbi
CSM FC Vaslui
Gauss Bacău
Ardealul Crişeni
Vulturul Mintiu Gherlii
Ştiinţa Beltiug
Academica Recea
Inter Cristian
Golimpiakosz Odorheiu
Avrig
Stăruința Zagon
Voinţa Maşloc
Vulturii Fărcăşeşti
Magica Balta
Viitorul Arad
Rapid Buzescu
Speed Academy
Victoria Horia
USV Iaşi
Iris Titulescu
Avântul Pieleşti
Ştefăneşti
CSO Boldeşti-Scăeni
CS Dinamo București
Viitorul Ileana
Axiopolis
Team Săgeata
Voinţa Cudalbi
CSM Adjud
Gauss Bacău
Viitorul Liteni
Vulturul Mintiu Gherlii
Diosig-Bihardiószeg
Academica Recea
Minerul Rodna
Golimpiakosz Odorheiu
ASA Târgu Mureş
Stăruința Zagon
Industria Galda de Jos
Vulturii Fărcăşeşti
Gloria al Oraşului Geoag
Viitorul Arad
Recolta Danceu
Speed Academy
CSM Râmnicu Vâlcea
USV Iaşi
Unirea Curteşti
Avântul Pieleşti
Roberto Ziduri
CSO Boldeşti-Scăeni
CSM Fetești
Viitorul Ileana
Luceafărul Trestieni
Team Săgeata
Victoria Traian
CSM Adjud
Hamangia Baia
Viitorul Liteni
CSM FC Vaslui
Diosig-Bihardiószeg
Ardealul Crişeni
Minerul Rodna
Ştiinţa Beltiug
ASA Târgu Mureş
Inter Cristian
Industria Galda de Jos
Avrig
Gloria al Oraşului Geoag
Voinţa Maşloc
Recolta Danceu
Magica Balta
CSM Râmnicu Vâlcea
Rapid Buzescu
CSM FC Vaslui
USV Iaşi
Ştiinţa Beltiug
Diosig-Bihardiószeg
ASA Târgu Mureş
Avrig
Viitorul Arad
Gloria al Oraşului Geoag
Avântul Pieleşti
CSM Râmnicu Vâlcea
Viitorul Ileana
CSM Fetești
Hamangia Baia
Axiopolis
Minerul Costeşti
CSM Râmnicu Vâlcea
Metalurgistul Cugir
Avrig
Agricola Borcea
Axiopolis
TBC
Diosig-Bihardiószeg
Rapid Brodoc
CSM FC Vaslui
Armata Aurul Brad
Gloria al Oraşului Geoag
CS Dinamo București
Viitorul Ileana
Gilortul
Viitorul Şimian
Jiul Petrosani
Retezatul Haţeg
Voinţa Lupac
Progresul Ezeriș
Phoenix Buziaș
Pobeda Stár Bišnov
Progresul Pecica
Avântul Periam
Ineu
Gloria Lunca Teuz Cermei
Crişul Chişineu Criş
Diosig-Bihardiószeg
Sânmartin
Sportul Simleu
SCM Zalău
Victoria Carei
CSM Satu Mare
Sighetu Marmatiei
Minerul Ocna Dej
Viitorul Cluj
Sănătatea Cluj
Ocna Mureș
Unirea Alba Iulia
Universitatea Alba Iulia
Olimpic Cetate
Muscelul Câmpulung Elite
Olimpic Zărneşti
Kids Tâmpa Braşov
SR Municipal Braşov
Odorheiu Secuiesc
ACS Târgu Mureș 1898
Avântul Reghin
Bucovina Radauti
Viitorul Darabani
Ştiinţa Miroslava
Şomuz Fălticeni
CSM Bacău
Targu Secuiesc
Aerostar Bacău
FC Bacău
Sporting Lieşti
Focsani
Viitorul Ianca
Dacia Unirea Brăila
Recolta Gheorghe Doja
Amara
Paulesti
Voința Limpeziș
Gloria Albeşti
Gloria Băneasa
Înainte Modelu
Dunărea Călăraşi
Dunarea Turris Turnu Magurele
Petrolul Potcoava
Sporting Roşiori
Vediţa Coloneşti
Flacăra Moreni
Pucioasa
Real Bradu
Unirea Bascov
Horezu
Cozia Călimăneşti
Unirea Braniştea
Viitorul Ianca
Bihor Oradea
Sânmartin
Soimii Lipova
Crişul Chişineu Criş
Progresul Pecica
Ineu
Viitorul Cluj
Sănătatea Cluj
Gloria Bistrita
SCM Zalău
FCM Baia Mare
CSM Satu Mare
Brașov Steagul Renașt
Odorheiu Secuiesc
Unirea Ungheni
ACS Târgu Mureș 1898
Metalurgistul Cugir
Universitatea Alba Iulia
ASU Poli Timişoara
Phoenix Buziaș
Şcolar Reşiţa
Voinţa Lupac
Horezu
Jiul Petrosani
Muscelul Câmpulung Elite
Olimpic Zărneşti
Filiaşi
Viitorul Şimian
Petrolul Potcoava
Vediţa Coloneşti
Plopeni
Flacăra Moreni
Viitorul Dăești
CSM Râmnicu Vâlcea
Afumaţi
Unirea Bascov
Dunărea Călăraşi
Gloria Băneasa
Popești-Leordeni
Viitorul Ileana
Metalul Buzău
Paulesti
Blejoi Vispeşti
Olimpia Râmnicu Sărat
Amara
Axiopolis
Sporting Lieşti
Rapid Brodoc
CSM Bacău
FC Bacău
Ceahlaul Piatra Neamt
Şomuz Fălticeni
Foresta Suceava
Bucovina Radauti
Cetate Deva
Gloria al Oraşului Geoag
Ripensia Timişoara
Ghiroda
Metaloglobus
Popești-Leordeni
FCM Baia Mare
SCM Zalău
Bihor Oradea
Sănătatea Cluj
Soimii Lipova
Progresul Pecica
Unirea Dej
Unirea Ungheni
Dumbrăviţa
Ghiroda
Şcolar Reşiţa
Phoenix Buziaș
Şirineaşa
Viitorul Şimian
Cetate Deva
Universitatea Alba Iulia
Corvinul Hunedoara
Jiul Petrosani
Viitorul Şelimbăr
Muscelul Câmpulung Elite
CSM Slatina
Alexandria
Chindia Târgovişte
Blejoi Vispeşti
Progresul Spartac
Tunari
Concordia Chiajna
Afumaţi
CSA Steaua Bucureşti
Dunărea Călăraşi
Unirea Slobozia
Axiopolis
Metalul Buzău
Viitorul Ianca
SCM Gloria Buzau
Plopeni
Rapid Brodoc
FC Bacău
Csikszereda
Odorheiu Secuiesc
Ceahlaul Piatra Neamt
Bucovina Radauti
Argeş
Vediţa Coloneşti
Mioveni
CSM Râmnicu Vâlcea
Dinamo Bucureşti
Metaloglobus
Otelul
FC Bacău
Voluntari
Viitorul Şelimbăr
Chindia Târgovişte
Phoenix Buziaș
SCM Gloria Buzau
Cetate Deva
Botoşani
Mioveni
Viitorul Şimian
Progresul Pecica
Argeş
Bihor Oradea
Concordia Chiajna
Alexandria
CSA Steaua Bucureşti
Unirea Dej
Tunari
Viitorul Ianca
Csikszereda
Corvinul Hunedoara
Hermannstadt
Unirea Slobozia
UTA Arad
Dumbrăviţa
Universitatea Cluj
Ceahlaul Piatra Neamt
CSM Iaşi
SCM Zalău
U Craiova 1948
Dinamo Bucureşti
Otelul
SCM Zalău
SSC Farul
Voluntari
Petrolul 52
Progresul Pecica
Sepsi
Hermannstadt
Chindia Târgovişte
Corvinul Hunedoara
FCSB
Bihor Oradea
Universitatea Craiova
Tunari
UTA Arad
SCM Gloria Buzau
CFR Cluj
Alexandria
Rapid Bucuresti
Botoşani
Universitatea Cluj
CSA Steaua Bucureşti
Petrolul 52
Chindia Târgovişte
Sepsi
Corvinul Hunedoara
FCSB
Otelul
Hermannstadt
Progresul Pecica
Rapid Bucuresti
CSA Steaua Bucureşti
U Craiova 1948
SCM Zalău
Universitatea Craiova
UTA Arad
Voluntari
Tunari
CFR Cluj
Universitatea Cluj
Botoşani
Alexandria
SSC Farul
SCM Gloria Buzau
Dinamo Bucureşti
Bihor Oradea
SSC Farul
Universitatea Craiova
Voluntari
UTA Arad
SCM Gloria Buzau
Tunari
CFR Cluj
Rapid Bucuresti
Universitatea Cluj
Botoşani
CSA Steaua Bucureşti
Alexandria
Bihor Oradea
SCM Zalău
Sepsi
Petrolul 52
Hermannstadt
Chindia Târgovişte
Corvinul Hunedoara
Progresul Pecica
FCSB
U Craiova 1948
Otelul
Dinamo Bucureşti
2nd position Group B
1st position Group A
2nd position Group D
1st position Group C
2nd position Group C
1st position Group D
2nd position Group A
1st position Group B
Winner Quarter-final 2
Winner Quarter-final 1
Winner Quarter-final 4
Winner Quarter-final 3
Winner Semi-final 2
Winner Semi-final 1
Victoria Horia vs. Unirea Curteşti Iris Titulescu vs. Roberto Ziduri Ştefăneşti vs. CSM Fetești CS Dinamo București vs. Luceafărul Trestieni Axiopolis vs. Victoria Traian Voinţa Cudalbi vs. Hamangia Baia Gauss Bacău vs. CSM FC Vaslui Vulturul Mintiu Gherlii vs. Ardealul Crişeni Academica Recea vs. Ştiinţa Beltiug Golimpiakosz Odorheiu vs. Inter Cristian Stăruința Zagon vs. Avrig Vulturii Fărcăşeşti vs. Voinţa Maşloc Viitorul Arad vs. Magica Balta Speed Academy vs. Rapid Buzescu USV Iaşi vs. Victoria Horia Avântul Pieleşti vs. Iris Titulescu CSO Boldeşti-Scăeni vs. Ştefăneşti Viitorul Ileana vs. CS Dinamo București Team Săgeata vs. Axiopolis CSM Adjud vs. Voinţa Cudalbi Viitorul Liteni vs. Gauss Bacău Diosig-Bihardiószeg vs. Vulturul Mintiu Gherlii Minerul Rodna vs. Academica Recea ASA Târgu Mureş vs. Golimpiakosz Odorheiu Industria Galda de Jos vs. Stăruința Zagon Gloria al Oraşului Geoag vs. Vulturii Fărcăşeşti Recolta Danceu vs. Viitorul Arad CSM Râmnicu Vâlcea vs. Speed Academy Unirea Curteşti vs. USV Iaşi Roberto Ziduri vs. Avântul Pieleşti CSM Fetești vs. CSO Boldeşti-Scăeni Luceafărul Trestieni vs. Viitorul Ileana Victoria Traian vs. Team Săgeata Hamangia Baia vs. CSM Adjud CSM FC Vaslui vs. Viitorul Liteni Ardealul Crişeni vs. Diosig-Bihardiószeg Ştiinţa Beltiug vs. Minerul Rodna Inter Cristian vs. ASA Târgu Mureş Avrig vs. Industria Galda de Jos Voinţa Maşloc vs. Gloria al Oraşului Geoag Magica Balta vs. Recolta Danceu Rapid Buzescu vs. CSM Râmnicu Vâlcea USV Iaşi vs. CSM FC Vaslui Diosig-Bihardiószeg vs. Ştiinţa Beltiug Avrig vs. ASA Târgu Mureş Gloria al Oraşului Geoag vs. Viitorul Arad CSM Râmnicu Vâlcea vs. Avântul Pieleşti CSM Fetești vs. Viitorul Ileana Axiopolis vs. Hamangia Baia CSM Râmnicu Vâlcea vs. Minerul Costeşti https://www.betarena.com/csm-ramnicu-valcea-vs-minerul-costesti-betting-tip-2023-2024-picks-and-predictions-for-the-romania-cup-match-on-august-02th-2023/ Avrig vs. Metalurgistul Cugir https://www.betarena.com/avrig-vs-metalurgistul-cugir-betting-tip-2023-2024-picks-and-predictions-for-the-romania-cup-match-on-august-02th-2023/ Axiopolis vs. Agricola Borcea https://www.betarena.com/axiopolis-vs-agricola-borcea-betting-tip-2023-2024-picks-and-predictions-for-the-romania-cup-match-on-august-02th-2023/ Diosig-Bihardiószeg vs. TBC https://www.betarena.com/diosig-bihardioszeg-vs-tbc-betting-tip-2023-2024-picks-and-predictions-for-the-romania-cup-match-on-august-02th-2023/ CSM FC Vaslui vs. Rapid Brodoc https://www.betarena.com/csm-fc-vaslui-vs-rapid-brodoc-betting-tip-2023-2024-picks-and-predictions-for-the-romania-cup-match-on-august-02th-2023/ Gloria al Oraşului Geoag vs. Armata Aurul Brad https://www.betarena.com/gloria-al-orasului-geoag-vs-armata-aurul-brad-betting-tip-2023-2024-picks-and-predictions-for-the-romania-cup-match-on-august-02th-2023/ Viitorul Ileana vs. CS Dinamo București https://www.betarena.com/viitorul-ileana-vs-cs-dinamo-bucuresti-betting-tip-2023-2024-picks-and-predictions-for-the-romania-cup-match-on-august-02th-2023/ Viitorul Şimian vs. Gilortul Retezatul Haţeg vs. Jiul Petrosani Progresul Ezeriș vs. Voinţa Lupac Pobeda Stár Bišnov vs. Phoenix Buziaș Avântul Periam vs. Progresul Pecica Gloria Lunca Teuz Cermei vs. Ineu Diosig-Bihardiószeg vs. Crişul Chişineu Criş Sportul Simleu vs. Sânmartin Victoria Carei vs. SCM Zalău Sighetu Marmatiei vs. CSM Satu Mare Viitorul Cluj vs. Minerul Ocna Dej Ocna Mureș vs. Sănătatea Cluj Universitatea Alba Iulia vs. Unirea Alba Iulia Muscelul Câmpulung Elite vs. Olimpic Cetate Kids Tâmpa Braşov vs. Olimpic Zărneşti Odorheiu Secuiesc vs. SR Municipal Braşov Avântul Reghin vs. ACS Târgu Mureș 1898 Viitorul Darabani vs. Bucovina Radauti Şomuz Fălticeni vs. Ştiinţa Miroslava Targu Secuiesc vs. CSM Bacău FC Bacău vs. Aerostar Bacău Focsani vs. Sporting Lieşti Dacia Unirea Brăila vs. Viitorul Ianca Amara vs. Recolta Gheorghe Doja Voința Limpeziș vs. Paulesti Gloria Băneasa vs. Gloria Albeşti Dunărea Călăraşi vs. Înainte Modelu Petrolul Potcoava vs. Dunarea Turris Turnu Magurele Vediţa Coloneşti vs. Sporting Roşiori Pucioasa vs. Flacăra Moreni Unirea Bascov vs. Real Bradu Cozia Călimăneşti vs. Horezu Viitorul Ianca vs. Unirea Braniştea Sânmartin vs. Bihor Oradea Crişul Chişineu Criş vs. Soimii Lipova Ineu vs. Progresul Pecica Sănătatea Cluj vs. Viitorul Cluj SCM Zalău vs. Gloria Bistrita CSM Satu Mare vs. FCM Baia Mare Odorheiu Secuiesc vs. Brașov Steagul Renașt ACS Târgu Mureș 1898 vs. Unirea Ungheni Universitatea Alba Iulia vs. Metalurgistul Cugir Phoenix Buziaș vs. ASU Poli Timişoara Voinţa Lupac vs. Şcolar Reşiţa Jiul Petrosani vs. Horezu Olimpic Zărneşti vs. Muscelul Câmpulung Elite Viitorul Şimian vs. Filiaşi Vediţa Coloneşti vs. Petrolul Potcoava Flacăra Moreni vs. Plopeni CSM Râmnicu Vâlcea vs. Viitorul Dăești Unirea Bascov vs. Afumaţi Gloria Băneasa vs. Dunărea Călăraşi Viitorul Ileana vs. Popești-Leordeni Paulesti vs. Metalul Buzău Olimpia Râmnicu Sărat vs. Blejoi Vispeşti Axiopolis vs. Amara Rapid Brodoc vs. Sporting Lieşti FC Bacău vs. CSM Bacău Şomuz Fălticeni vs. Ceahlaul Piatra Neamt Bucovina Radauti vs. Foresta Suceava Gloria al Oraşului Geoag vs. Cetate Deva Ghiroda vs. Ripensia Timişoara Popești-Leordeni vs. Metaloglobus SCM Zalău vs. FCM Baia Mare Sănătatea Cluj vs. Bihor Oradea Progresul Pecica vs. Soimii Lipova Unirea Ungheni vs. Unirea Dej Ghiroda vs. Dumbrăviţa Phoenix Buziaș vs. Şcolar Reşiţa Viitorul Şimian vs. Şirineaşa Universitatea Alba Iulia vs. Cetate Deva Jiul Petrosani vs. Corvinul Hunedoara Muscelul Câmpulung Elite vs. Viitorul Şelimbăr Alexandria vs. CSM Slatina Blejoi Vispeşti vs. Chindia Târgovişte Tunari vs. Progresul Spartac Afumaţi vs. Concordia Chiajna Dunărea Călăraşi vs. CSA Steaua Bucureşti Axiopolis vs. Unirea Slobozia Viitorul Ianca vs. Metalul Buzău Plopeni vs. SCM Gloria Buzau FC Bacău vs. Rapid Brodoc Odorheiu Secuiesc vs. Csikszereda Bucovina Radauti vs. Ceahlaul Piatra Neamt Vediţa Coloneşti vs. Argeş CSM Râmnicu Vâlcea vs. Mioveni Metaloglobus vs. Dinamo Bucureşti FC Bacău vs. Otelul Viitorul Şelimbăr vs. Voluntari Phoenix Buziaș vs. Chindia Târgovişte Cetate Deva vs. SCM Gloria Buzau Mioveni vs. Botoşani Progresul Pecica vs. Viitorul Şimian Bihor Oradea vs. Argeş Alexandria vs. Concordia Chiajna Unirea Dej vs. CSA Steaua Bucureşti Viitorul Ianca vs. Tunari Corvinul Hunedoara vs. Csikszereda Unirea Slobozia vs. Hermannstadt Dumbrăviţa vs. UTA Arad Ceahlaul Piatra Neamt vs. Universitatea Cluj SCM Zalău vs. CSM Iaşi Dinamo Bucureşti vs. U Craiova 1948 SCM Zalău vs. Otelul Voluntari vs. SSC Farul Progresul Pecica vs. Petrolul 52 Hermannstadt vs. Sepsi Corvinul Hunedoara vs. Chindia Târgovişte Bihor Oradea vs. FCSB Tunari vs. Universitatea Craiova SCM Gloria Buzau vs. UTA Arad Alexandria vs. CFR Cluj Botoşani vs. Rapid Bucuresti CSA Steaua Bucureşti vs. Universitatea Cluj Chindia Târgovişte vs. Petrolul 52 Corvinul Hunedoara vs. Sepsi Otelul vs. FCSB Progresul Pecica vs. Hermannstadt CSA Steaua Bucureşti vs. Rapid Bucuresti SCM Zalău vs. U Craiova 1948 UTA Arad vs. Universitatea Craiova Tunari vs. Voluntari Universitatea Cluj vs. CFR Cluj Alexandria vs. Botoşani SCM Gloria Buzau vs. SSC Farul Bihor Oradea vs. Dinamo Bucureşti Universitatea Craiova vs. SSC Farul UTA Arad vs. Voluntari Tunari vs. SCM Gloria Buzau Rapid Bucuresti vs. CFR Cluj Botoşani vs. Universitatea Cluj Alexandria vs. CSA Steaua Bucureşti SCM Zalău vs. Bihor Oradea Petrolul 52 vs. Sepsi Chindia Târgovişte vs. Hermannstadt Progresul Pecica vs. Corvinul Hunedoara U Craiova 1948 vs. FCSB Dinamo Bucureşti vs. Otelul 1st position Group A vs. 2nd position Group B 1st position Group C vs. 2nd position Group D 1st position Group D vs. 2nd position Group C 1st position Group B vs. 2nd position Group A Winner Quarter-final 1 vs. Winner Quarter-final 2 Winner Quarter-final 3 vs. Winner Quarter-final 4 Winner Semi-final 1 vs. Winner Semi-final 2League Info
nullTop Players
Romania Cup
League Info
Romania
https://scores.betarena.com
https://eu-rm.roadmunk.com/publish/ab2cbe54684e3ab6d62bdc122c4d7a956c0ee711
https://www.betarena.com
https://betarena.com/category/betting-tips/
https://www.betarena.com/privacy-policy/
[object Object]
https://www.betarena.com/terms-conditions-of-using-the-website/
https://stats.uptimerobot.com/PpY1Wu07pJ
https://headwayapp.co/betarena-changelog
https://twitter.com/betarenasocial
https://github.com/Betarena
https://medium.com/@betarena-project
https://discord.com/invite/vX7P9bD
https://www.linkedin.com/company/betarena
https://t.me/betarenaen